Ayvalık
Konum
Günübirlik
Süre
Cumartesi ve Pazar
Tarih
Otobüs, TEKNE TURU
Ulaşım

Dikili’nin meşhur Kalem Adası’nın eşsiz koylarını gezmek masmavi sularında yüzmek ,bol bol güneşlenmek ve doğal güzelliklerle kucaklaşan şirin koylarını bizimle keşfetmeye ve öğrenmeye ne dersiniz ? Bursa Çıkışlı Her Haftasonu

GEZİLECEK YERLER
MASMAVİ ADA KOYLARI CUNDA ADASI
AKVARYUM KOYU İNCİRLİADA
ANİMASYON EĞLENCE
KALKIŞ DURAKLARI
ve SAATLERİ
Görükle – 06:30 FSM – 06:20
Nilüfer – 06:15 Acemler – 06:10
Kent Meydanı – 06:30 İzmir Yolu Tüm Metro Durakları
DÖNÜŞ ZAMANI Yaklaşık 22:30-23:00
BULUNDURUN Düzenli kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlar, kamera, mevsime uygun rahat kıyafetler, rahat ve topuksuz ayakkabılar (spor ayakkabı), mevsime uygun olarak şapka, güneş gözlüğü
DAHİL
Turizm Belgeli Araçlar İle Transfer ÖĞLE YEMEĞİ (BALIK KARPUZ SALATA)
Miss Tur Acenta Görevlisi Refakati Miss Turizm Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
DAHİL DEĞİL
Tüm Özel Harcamalar
Yemekler ve içecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
1

1 Gün

Misafirlerimizi belirlenen noktalardan aldıktan sonra Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. 11:00 civarında Altınoluk merkezden kalkan gezi teknemize biniyoruz. Altınoluk’dan  Ege ‘nin mavi sularına mavi bir yolculuğa başlıyoruz. İlk yüzme molasını Maden Adası Yalancı Boğaz‘da veriyoruz. Usta aşçılarımız tarafından hazırlanan öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Ana yemekte karışık ızgara, makarna, salata ve meyve tabağı verilmektedir. Yemek sonrası teknemiz Cunda Adasına yanaşıyor 1.5 saat gezi molası verilmektedir. Adada vereceğimiz serbest zaman içerisinde Taksiyarhis Kilisesi‘ni görebilirsiniz. Taş Kahve‘de sakızlı Türk kahvemizi yudumlayıp ünlü lokmacı Saki’de lokma tadabilirsiniz. Zamana meydan okuyan şirin Rum evlerinin sokaklarında güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Verilen süre bitiminde teknemize açılıp Akvaryum Koyu’da yüzme molası için demirliyoruz. Gün boyunca teknemiz içinde Animasyon, Eğlence ve yarışmalar düzenlenmektedir. 19:30 civarında teknemiz Altınoluk Limana yanaşıyor. Altınoluk iskelede verilen serbest zaman sonunda 20:00 cıvarında Bursa’ya doğru hareket geçiyoruz. 23:30 civarında Bursa olmayı planlıyoruz.Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Miss Turizm organizasyonunda görüşmek üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Tur Şartnamesi
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Günübirlik Turlarımızda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse yetişkin fiyatı uygulanır. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Miss Turizm’in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Miss Turizm’in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Miss Turizm sorumluluğu yoktur.
Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Miss Turizm saklıdır.
Turun iptali durumunda Miss Turizm iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
Seyahat süresince kullandığımız araçlarımızdan ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Miss Turizm sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 – 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 – 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Tur Yorumları

Henüz hiç yorum yok.

Yorum Yap

Değerlendirme