Bursa Çıkışı Tekne Turları

Bursa’dan çıkışlı tekne turuna katılmak istiyorsanız birçok seçeneğin arasından kendinize uygun olanı seçerek tatiline renk katabilirsiniz. Bursa çıkışlı tekne turları seçenekleri; bozcaada tekne turu, ayvalık tekne turu ve dikili tekne turudur.  Ülkemizin el değmemiş koylarını miss turizm güvencesiyle keşfedebilirsiniz.

Haftasonu tatillerinizi keyifli bir hale getirmek için günübirlik yemekli tekne turları katılabilirsiniz.. Bu turlar genellikle sahil bölgelerinde, koyları keşfetmek ve deniz ile doğayı bir arada yaşamak isteyenler için idealdir. Ayrıca tura katılanlara genellikle yemek ve içecek ikramı da yapılmaktadır.

Ayvalık, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan Balıkesir ilinin turistlik ilçesidir. Ayvalık tekne turları genellikle Ayvalık Körfezi’nde gerçekleştirilir ve bölgenin doğal güzelliklerini ve koylarını keşfetmek için ideal bir seçenektir.

Dikili, sahip olduğu masmavi koyları sayesinde kısa sürede Türkiye nin maldivleri ünvanını kazanmıştır. Kara yoluyla ulaşımın olmadığı plajları, tarihi ve doğal güzellikleriyle turistler için popüler bir destinasyondır. Bursa çıkışlı dikili tekne turlarına katılarak unutulmayacak güzel bir tekne turu deneyimi yaşabilirsiniz.

Bozaada tarihi dokusu, plajları ve güzel doğasıyla ünlüdür. Bozcaada’da tekne turları düzenlenmektedir ve bu turlar sırasında adanın koylarını keşfedebilir ve Ege’nin mavi sularında serinleyebilirsiniz. Bozcaada tekne turları adanın limanından başlar ve çeşitli rotalarda ilerler. Tur sırasında, adanın etrafında yer alan koylara uğrayarak güzel plajlarında yüzme molası verebilirsiniz. Bu koylardan en dikkat çekeni “Akvaryum Koyu” olarak bilinmektedir. Akvaryum koyu turkuaz renkteki berrak sularıyla dikkat çeken ve dalış yapmak için uygun olan bir koydur. Bozcaada’nın turkuaz renkteki koylarında yüzerek denizin tadını çıkarabilir, su altı yaşamını keşfedebilirsiniz.

Bursa çıkışlı tekne turları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayıp güncel bilgileri alabilirsiniz.

Telefon : 0538 466 10 10 

Bursa çıkışlı tekne turlarımıza grup halinde katılmak istediğinizde sizlere özel fiyat ve özel tekne fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Whatsapp İletişim: 0538 466 10 10

Birbirinden farklı tekne tur programlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bursa Çıkışlı Tekne Turlar

EN İYİ FİYAT

Dikili Tekne Turu

Dikili'nin meşhur Kalem Adası'nın eşsiz koylarını gezmek masmavi sularında yüzmek ,bol bol
Ayvalık
Günübirlik
EN İYİ FİYAT

Ayvalık Cunda Tekne Turu

Dikili'nin meşhur Kalem Adası'nın eşsiz koylarını gezmek masmavi sularında yüzmek ,bol bol
Ayvalık
Günübirlik
EN İYİ FİYAT

Ormanya, Maşukiye, Sapanca Turu

Bursa çıkışlı doğa turlarının öncüsü bursacikisliturlar.com'dan yepyeni bir tur programı sizleri bekliyor. 
Kocaeli
Günübirlik